Müügitingimused

 
Enne ostu sooritamist palun tutvuge põhjalikult veebipoe Kass ja rebane tingimustega.

Tellimuse vormistamisel olge tähelepanelik ja kontrollige, et sisestatud informatsioon ja kontaktandmed oleksid täpsed. Teie tellitud kauba õigeaegne ja kiire saabumine sõltub tellimuses esitatud andmete õigsusest.

  1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Käesolevad tingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi Leping), mis sõlmitakse veebipoes Kass ja rebane (kassjarebane.ee) kaupa telliva isiku (edaspidi Ostja) ning Kass ja rebane OÜ, reg nr. 12967486,  (edaspidi Müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Ostja poolt ja tellimuse kinnitus on saadetud Ostja e-meili aadressile ning Ostja on toote eest ära tasunud.

1.2.Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Müüja vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. Kass ja rebane OÜ on õigustatud kassjarebane.ee arengust tulenevalt ning parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama.

2.Tooted ja hinnad

2.1. Kõik hinnad kassjarebane.ee veebipoes on välja toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2. Ostetud toodetele lisandub transpordihind vastavalt Ostja valitud transpordiliigile ja see arvutatakse Ostja Ostukorvis.

2.3. Üldjuhul on Kassjarebane.ee veebipoes välja pandud kaubad kohe saadaval. Kaubad, mis on ainult tellimisel, on vastavalt märgistatud ja neile on lisatud info tarneaja pikkuse kohta.

2.3.1. Seoses koroonapandeemiaga võivad kaupade tarneajad olla pikemad.

  1. Tellimine ja maksmine 

3.1. Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need Ostukorvi.

3.2. Kui kõik soovitud tooted on Ostukorvi lisatud siis vajutage „Vaata ostukorvi“, valige sobiv transpordiviis ja täitke vajalikud väljad oma andmetega ning kinnitage tellimus.
3.3. Ostu eest saab Ostja tasuda läbi  pangalingi.
Pangaülekandega maksmisel on aluseks Ostja e-postile saadetud tellimuse kinnitus, kus on ka kõik vajalikud pangarekvisiidid märgitud.

3.3.1 Kass ja rebane OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

3.4. Ostja e-postile saadetud tellimus kehtib kolm päeva ja  tellimuse eest tuleb tasuda selle aja jooksul.

3.4.1. Kui raha ei ole kolme päeva jooksul Müüja arveldusarvele jõudnud, siis Ostja poolt kassjarebane.ee veebikaupluses tehtud tellimus tühistatakse.

  1. Tarneaeg ja transport 

4.1. Ostja poolt kassjarebane.ee veebipoest tellitud kaup väljastatakse Müüja laost peale 100% Tellimuse tasumist.

4.2. Kõik poes olevad tooted ja nende tellimused täidetakse pärast makse laekumist mitte hiljem kui viie tööpäeva jooksul.

4.3. Kui kauba juures on märgitud tarneaeg (näiteks 2-4 kuud), siis tähendab, et kaup jõuab tootja poolt kõige rohkem 4 kuu jooksul peale Ostu-müügilepingu jõustumist Müüja lattu, kust see saadetakse omakorda Ostjale edasi.

4.4. Kui Ostja poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud või tootmisest maas, teavitab Müüja Ostjat sellest viivitamatult, annab teada uue kauba saabumise aja või tagastab soovi korral raha.

4.5. Transporditeenuse liik “SmartPost” – Koostöös Itella SmartPostiga pakub kassjarebane.ee mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele (maksimaalne pakendi mõõt 60cm x 36cm x 60cm) järele tulemiseks Ostjale lähimasse pakiautomaati.

4.5.1. Valige ostukorvis transpordi viisiks SmartPost ning Teile avaneb nimekiri erinevatest pakiautomaatidest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte.

4.5.2. “SmartPost” teenuse hind on 4 €.

4.6. Transporditeenuse liik “Tulen ise järele” – Kaubad saab Ostja kätte Müüja kauplusest aadressil Vaate tee 20, Tallinnas.
Tellitud ja makstud kaupa  väljastatakse kaupluses lahtiolekuaegadel, mis on märgitud siin.

4.6.1.”Tulen ise järele” teenus on tasuta.

4.7. Transporditeenuse liik “Omniva Kuller” – Koostöös Omnivaga pakub kassjarebane.ee mugavat transporditeenust suuremõõtmelistele pakkidele kulleriga Ostja valitud aadressile.

4.7.1. “Omniva Kuller” teenuse hind on 12,50 €

4.8. Transporditeenuse liik “Omniva pakiautomaat” – Koostöös Omnivaga pakub kassjarebane.ee mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele (maksimaalne pakendi mõõt 39cm x 38cm x 64cm) järele tulemiseks Ostjale lähimasse pakiautomaati.

4.8.1. Valige ostukorvis transpordi viisiks Omniva pakiautomaat ning Teile avaneb nimekiri erinevatest pakiautomaatidest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte.

4.8.2. “Omniva pakiautomaat” teenuse hind on 4€.

4.9. Kõik tellimused, mille summa on 100 eurot või rohkem, toimetatakse Eesti Vabariigi piires Ostjale kätte tasuta Ostja poolt valitud transporditeenusega Ostja poolt valitud aadressile.

4.10. Kauba kohaletoimetamise hind vastavalt punktidele 4.5.2., 4.7.1. ja 4.8.2.  kehtivad Eesti Vabariigi piires. Kui soovite tellida kauba tarnet Eestist välja, võtke palun veebipoega kassjarebane.ee ühendust e-posti teel aadressil info@kassjarebane.ee ja me teeme Teile pakkumise.

 

  1. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

5.1. Ostjal on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates kassjarebane.ee veebipoe elektronposti aadressile info@kassjarebane.ee vastavasisulise teate koos arve numbriga ning oma arvelduskonto numbriga.

5.2. Peale toodete kättesaamist on Ostjal VÕS mõistes 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Juhul, kui tooted ei sobi, on Ostjal õigus 14 päeva jooksul peale toodete üleandmist oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada.

5.3. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis.

5.4. Tellimuse tühistamisel või tellimusest taganemise korral 14 päeva jooksul peale toodete üleandmist tagastab Müüja Ostjale ostu eest tasutud summa Ostja poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimuse tühistamisest või tellimusest taganemise kohta teate saamisest, v.a. juhtudel kui tagastatav toode on halvenenud või halvenemine on põhjustatud:
5.4.1. asjaoludest, mis ei ole tingitud Müüjast
5.4.2. toote mittesihipärasest kasutamisest

5.5. Punktides 5.4.1. ja 5.4.2. toodud juhtudel on Müüjal õigus tasaarveldada toote väärtuse vähenemine Ostja poolt toote eest tasutud ning talle tagastamisele kuuluva summaga.

5.6. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu: kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see Ostja kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulud.

  1. Garantii

6.1. Kassjarebane.ee vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad kahe aasta jooksul arvates toodete Ostjale üleandmisest. Toote garantiitunnistuseks on Ostjale e-postiga saadetud arve.

6.2. Müüja ei vastuta:
6.2.1. Ostja süül toote halvenemise/kahjustumise eest
6.2.2. puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
6.2.3. toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

6.3. Toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduste avastamisel on Ostja kohustatud selle kohta saatma Müüjale avalduse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 1 kuu jooksul arvates toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduse avastamisest. Nimetatud tähtaja mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral kaotab Ostja õiguse tugineda toote nõuetele mittevastavusele.

6.4. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Müüja kulul.

6.5. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Ostja poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

  1. Isikuandmete töötlemise tingimused

Klientide parimaks teenindamiseks kogub ja säilitab Skandi Sisustus OÜ klientide andmeid alljärgnevate põhimõtete järgi:

7.1. Kass ja rebane OÜ järgib oma tegevuses isikuandmete kaitse ning konfidentsiaalse info saladuses hoidmise põhimõtteid.

7.2. Kass ja rebane OÜ võib töödelda (sealhulgas koguda, salvestada ja edastada) järgmisi klientide andmeid: nimi, e-posti aadress ja kontakttelefoninumber . Firmade puhul lisanduvad veel firma aadress, KM-kohuslase registreerimisnumber ja ettevõtte registreerimisnumber. 

7.2.1. Kass ja rebane OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Isikuandmetöötlemise põhimõtted leiad siit.

7.3. Küsimuste korral andmete töötlemise ja e-poe kasutajakonto osas, helistage palun Kass ja rebane OÜ telefonil 56991111 või saatke e-mail aadressile info@kassjarebane.ee

  1. Infoedastus

8.1. Müüja saadab kõik teated Ostja registreerimisvormis märgitud e-posti aadressil.

8.2. Ostja edastab kõik teated ja küsimused Müüjale (telefon +372 56991111 ja e-post info@kassjarebane.ee.

  1. Lõppsätted

9.1. Ostja ja Müüja lepivad kokku, et kogu Müüja interneti-poe kodulehel olev teave (sealhulgas käesolevad tingimused, teave Müüja, pakutavate toodete ja teenuste, hindade ning garantii kohta, teave Müüja ja Ostja õigustest ja kohustustest Ostu-müügilepingu täitmisel) loetakse Ostjale kirjalikult esitatuks.

9.2. Kõik Ostu-müügilepingust tulenevad lahkhelid Ostja ja Müüja vahel lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui kokkulepet ei õnnestu saavutada, lahendatakse lahkhelid Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Jälgi meid sotsiaalmeedias:
Telli uudiskiri!

Ole esimene, kes saab teada uutest kursustest ning kõigest muust toimuvast meie stuudios!

Subscribe to get 15% discount