Anna meie stuudiole hoogu!

Minu nimi on Evelin Samuel-Randvere. Ilmselt teate mind eelkõige lauljana, kuid juba seitse aastat olen tegelenud kirglikult keraamikaga, olen tänaseks valmistanud ligikaudu 2000 tassi ning hulgaliselt muud tarbekeraamikat. Mul on ateljeepind vanalinnas, kuid enamasti armastan tööd teha hoopis oma suhteliselt uues kodus Meriväljal, köögilaua taga.

Uute naabrite ja sõpradega suheldes tuli välja, et siin Meriväljal oleks hädasti vaja üht kunsti- ja keraamikastuudiot, kus kohalikud, nii suured kui väikesed, saaksid üheskoos mõnusasti aega veeta ning kätt harjutada. Hubane sisuka ajaveetmise paik, mis asub kodu lähedal, jalutuskäigu või rattasõidu kaugusel, on Meriväljalt just puudu. Praegu sõidetakse siit huviringidesse teistesse linnaosadesse busside ja autodega.

Kohaliku asumiseltsi julgustusel ning sõprade abiga on meil toredad ruumid leitud, ning nimi ka: siinsele kliimale omaselt Tuulestuudio. Lisaks keraamikakursustele plaanime korraldada siin ka kõiksugu muid kunstikursusi, loenguid ja kirjanduslikke õhtuid. Siin oleks võimalik pidada sünnipäevi, ning oma koha leiab kindlasti laste mängunurk, et ka väikeste laste emad saaksid meie juures mõnusasti aega veeta,

Kursuste korraldamisega tahaksime alustada juba novembri lõpul. Keraamikaahi, glasuurimiskapp ning töövahendid on olemas, kuid mugavaks äraolemiseks ning kursuste korraldamiseks on ruume vaja üles vuntsida ning veidi mööblit varuda. Selleks vajame pisut hoogu juurde ja just sina saad meid aidata lendu tõusta. Projekti oleme jaganud kaheks osaks: esimesena kogutava 1200 euro eest saame ilusaks seinad-põrandad ning järgmise 800 euro eest vajaliku mööbli ja valgustuse. Tänutäheks on meil sulle erinevaid kingitusi, mille saadame sulle oma kulu ja kirjadega posti teel või anname isiklikult üle.

Hoogu saad anda meile siin!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Subscribe to get 15% discount